Tay loverrr

Je mi 10 let a chci zhubnout aby mě při tom neviděla máma jak to mám udělat?

17:40

Nejlepší odpověď
marci1

A proč chceš, aby to neviděla máma ? Pravděpodobně hubnout vůbec nepotřebuješ. Nedělej prosím hlouposti. Pokud bys to potřebovala, jistě by maminka s Tebou navštívila lékaře. ☹

Další odpovědi
anonym

Neblbni – a s mámou se domluv.
Případně ji přemluv, ať s tebou zajde k doktorovi – jsi-li opravdu obézní.
😉

Nevíteto?

Můžeš chodit běhat. 🙂 Nejez moc sladkosti, chipsy apod. Jestli vaří tvoje máma a třeba nezdravě, tak když to nebude vědět tak může pořád nezdravě vařit a tobě to bude zabraňovat zhubnout. ☹