Je mezi vámi někdo, kdo pamatuje začátky této stránky?

Nejlepší odpověď
radce

No už to bude hodně let, kdy jsem tuto stránku objevil, ale přiznám se, že mne tenkrát nějak nezaujala a vrátil jsem se sem až nedávno na doporučení nebo odkaz několika kamarádů…

Další odpovědi
bolak

Úplný začátky pamatuje akorát tadyten lojza > http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/1

Jinak si to můžeš vyhledat v žebříčku, kdo je tu z těch aktovních služebně nejstarší.
1.ten který je
2.popcorn
3.Hansi
4.kuldatomas
5.Rehu
6.led