Zacheus

Je mezi normálním a kotlíkovým gulášem jiný rozdíl, než že se jeden dělá v kotlíku?

Je mezi normálním a kotlíkovým gulášem jiný rozdíl, než že jeden se dělá na kotlíku?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Je to nemlich to samé, ale guláš uvařený v kotlíku chutná v přírodě znamenitě.

Další odpovědi
paul1

Většinou děláme guláš tak, že napůl ho předvaříme doma na plotně a potom dokončujeme v kotlíku na zahradě. Guláš z kotlíku má lepší chuť. Tento postup děláme proto, abychom méně obtěžovali sousedy případným dýmem.