jirka F

Je Facebook něco jako seznamka?

Jestli funguje i jako seznamka, nebo je to jen takový kamarádský pokec.

Odpovědi
quentos

Ne. A jestli sis neráčil všimnout, ta síť se jmenuje pořád Facebook. Meta je pouze název společnosti, která ho provozuje.

zjentek

Spíš něco jako CV.

_Bůh_

Jsou tam nějaké skupiny pro seznámení, a dokonce si v menu můžete otevřít i Facebook seznamku! O této funkci ale většina lidí ani neví, příliš lidí ji nevyužívá.
Obecně řečeno, Facebook se pro účely seznámení nepoužívá. Možná mírně v minulosti, ale dnes jistě ne.
Řekl bych, že nějakých 95 % seznámení, která proběhnou po internetu, se odehrají na Instagramu. Někdo používá Tinder a podobné aplikace, ale Instagram má jednoduše masivní uživatelskou základnu, a dnešní generace jej využívají daleko více než Facebook.

jirka F

Quentos: To jsem si nějak neráčil moc všimnout děkuji za zprávu. To je škoda že to jako seznamka nefunguje.😐