William2

Je město zodpovědné za škody, které napáchá jejich nezajištěná popelnice?

Doplňuji:
Vítr ji odhodil na mé auto, na kterém vznikla škoda za 20.000

Nejlepší odpověď
www

Dráp se mýlí.
V tomto případě neodpovídá za škodu město, ale svozová firma, které nádoba patří, eventuelně pronajímá (popeláři-majitel). Nádobu si můžeš někde i koupit, pak je tvoje a škody hradíš ty, coby majitel.
Trochu jsem u popelářů dělal 😁

kablik

willik určitě kecá…

William2

což jsou technické služby města, které spadají pod město. děkuji za odpověď

www

A já zase děkuji za palecek a volbu nejlepší odpovědi 😁!

William2

nezajištěná znamená, že neměla zajištěná kola.