Hungalabunga

Je Merkelová budoucí Hitler, který vymýšlí strategii k válce?

Lidé byli, jsou a budou jen pro válčení.

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, to je blábol z klávesnice lidí kteří se živí sepisováním HATE-NEWS a FAKE-NEWS. A samozřejmě těch kteří jim cokoliv ochotně zbaští a šíří blábol dál …

Rusko má primární zájem na oslabení jakýchkoliv sjednocujících svazků v rámci Evropy které by dokázaly efektivně jednat ve vlastním zájmu. Rusko provozuje řadu institucí které mají v náplni práce šíření dezinformační kampaní (částečně jimi zasáhli i do amerických voleb, bez ohledu na to že se to nakonec obrátilo proti nim a nic tím nezískali). Snaha poštvat Evropu jakýmikoliv prostředky proti Německu které představuje momentálně nejsilnější evropskou ekonomiku a současně tahounem EU je toho všeho naprosto logickou součástí.

Další odpovědi
Kepler

Jak píše geOrge, je to blábol. Vloni jsem v Německu pobyl a Němci Merkelovou vnímají spíše jako hodnou paní. Někteří až příliš hodnou paní.

Klaproth

Proto si do země tahá migranty, aby Německo bylo vnitřně oslabené a destabilizované. Jenom takový stát má ve válce šanci na vítězství.

elkon

Je to kravina a navíc, po volbách končí, sama to už prezentovala.

aliendrone

Mezi Merkelovou a jakýmkoliv jiným dem(ent)okratickým politikem nevidím žádný zásadní rozdíl – jednoduše jsou to oportunističní hochštapleři.

Každopádně její přirovnání k Hitlerovi je urážlivé – pro Adolfa. ;) :D :D

anonym

Buď jim na tohle štvaní skončíme a začneme mávat vlaječkami CZEXIT na což v důsledku doplatíme nejen oslabenou ekonomikou ale i nulovým mezinárodním vlivem, nebo budeme raději používat vlastní hlavu a ctít už trochu i vlastní zájmy.