Jack 12323

Je Mercedes G 63 dobré auto?

Nejlepší odpověď
dubraro

Mercedes nedělá špatná auta.
Tohle je ovšem poslední velikost osobního auta, pak již začínají obrněné transportéry.

Další odpovědi
marci1

Určitě je. Vzhledově mi připomíná krabici. 🙂

Kelt

Já ho nemám. Já nemám žádné auto.Nevím. A taky záleží na tom, s čím to budeš srovnávat. S našimi auty, s auty stejné cenové skupiny? .

aliendrone

Poslední DOBRÁ auta se vyráběla s emisní specifikací Euro 3, všechno pozdější už je spíš vyhazování peněz. Od normy Euro 6c automobil pro nepracovní (nevýdělečný) provoz přestává mít v současném „tržním nastavení“ s ohledem CELKOVÉ náklady smysl.

Tzn. že ten, kdo si koupí a provozuje auto „za své“ na „velké nákupy“ + cestu 1× týdně v sezóně na chatu + nějaký ten občasný nahodilý provoz, tak se mu vynaložené náklady nejenže nevrátí, ale bude hluboko v mínusu. (kombinace taxi + hromadné dopravy vyjde LEVNĚJI!)

Nějak se prostě spalovací motory ze silnic dostat pryč MUSÍ, aby mohly nastoupit elektromobily, chápeš?

Medvěd sice už není to, co kdysi, ale pořád si udržuje nadstandardní kvalitu (počínaje výrobou) a i když s „G-klasse“ osobně moc zkušeností nemám, přesto doporučuji. Pokud je auto servisováno ZNAČKOVÝM servisem (ne že to pytlíkuje nějaký „Pepa z depa“). Známý zakoupil asi před 15. lety Bundeswehrem vyřazený vojenský G-wagen a nedá na něj dopustit, kam se prý hrabe Hummer – jsou to megaporuchové americké krámy, každý druhý do roka klekne!

Jestli chceš něco většího vhodné i pro rodinu, co zvládne terén, jdi do toho. Počítej ale s tím, že čím novější bude, tím vyšší provozní náklady. :( :(