Je mé,nově vymyšlené rčení v dnešní době aktuální?

„Je“ žalobce,ale „není“ soudce!

Nejlepší odpověď
Drap

Bohužel, ale poslední dobou se to takto projevuje.

Další odpovědi
tom004

Je žalobce,je i soudce,ale peníze jsou pořád mocnější. ☹

pusinka50

Bohužel i ten žalobce je dost pofidérní, kdyby to tu fungovalo jak má, tak jsou dneska pozavíraní všichni politici, nejen Rath. Ale tak trochu si za to můžeme sami, jsme líní vyjít do ulic, u televizorů a u piva si vykládáme, jak jsme zhnusení a znechucení naší politickou scénou, ale sami pro to neuděláme nic, čekáme jen, až to za nás „někdo“ vyřeší, zapomínáme, že ten „někdo“ není Bůh, že jsme to my sami

pizlicka

zalobci jsou,ale jen na nekoho,a soudci,jen nekteri.

Ar

Já mám spíš pocit, že v dnešní době je žalobce a je i soudce , jen je problém, že jen na někoho.

briketka10

jen se barbakane rozhlídni pořádně od každého najdeš zástupce těchto profesí i zde na odpovědích :)