Georgo2010

Je mazlava cibulka z obchodu cerstva?

Nejlepší odpověď
www

Buďto nevím co je mazlavá cibule, cibulka, nebo nerozumím otázce.
Cibule mazlavá je proto nějaký přípravek, nebo zkažená.
Čerstvá je křehká, pevná na omak, s pevnou a suchou slupkou. Mladé pak tvrdé, pevné, slupka bez kazů či hniloby.

Další odpovědi
elektrikář

Cibule by mněla být suchá a maji se na ní uvolńovat vrchní slupky. Mazlavá může být buď plesnivá, nebo namrzlá. Pokud neni tvrdá tak jí vyhoď.

Nuk nuk

Čerstvá není zcela určitě, ale nemusí být vyloženě stará. Chyba je ve způsobu skladování před prodejem.

anonym

Ne, není čerstvá.