Petr Kaňa

Lze z maturit. vysvědčení 2020 na SK poznat, zda se žák nechal přezkoušet či výsledek je z průběžného hodnocení?

Slováci dostali známky na maturitu podle toho, co jim vycházelo. Ale mohli si požádat o přezkoušení. Je to nějak poznamenáno v maturitě, nebo to nejde poznat, kdo se nechal přezkoušet a kdo to dostal takzvaně zadarmo?
--

Lze v maturitě 2020 na Slovensku poznat, jestli se student nechal přezkoušet, nebo ji dostal ze známek, co mu vycházely?

Odpovědi
elkon

Do vysvědčení určitě není dopisováno jak maturita proběhla.