david22

Je matematika sexy?

Přijde vám matematika sexy?
Doplňuji:
mosoj> :D :D

klubru> vidím, že tedy při řešení mat. vztahů nedostáváš organismus

Nejlepší odpověď
dudu

Znám několik jedinců, kteří tvrdí, že matematika je harmonická, má jinde nedosažitelný půvab a je obsahem celého všehomíra. Nebyl jsem nadán schopností takto s ní obcovat, ale věřte měli jsme opravdu sexy matikářku a jen díky půvabům této bytosti jsem kdysi zvládl i něco navíc nad velkou násobilku.

Další odpovědi
annas

Jak se to vezme. V matematice se slovo sex používá, a to tehdy když se v některých jazycích užije pojmenování pro číslovku šest = sex.

mosoj

Ne , netrpím žádnou úchylkou ......

Ale je zajímavá !
Doplňuji:
Znásilňovat rovnice nemusím! Je ale pravda že některé matematické znaky mohou připomínat sprosté obrázky, zvláště pokud si nevím rady.

led

Ak ju pochopíte, môžte sa do nej aj zaľúbiť. Dokážete v nej objaviť krásu, poéziu i hudbu. Ano, môže byť aj sexi i keď ten ‚orgazmus‘ je skôr duševný. Prirodzene hovorím o matematike.
PS. David, malá chybička v doplnení. Organizmus je niečo iné než orgazmus.

anonym

To tedy nepřijde.

Syd

Mně jo. 😁 Je složitá a to mi imponuje.