Je luxus mít doma více jak jednu TV?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Není, je to přirozené řešení pro klid v rodině. Jak jinak předejdeš hádce, jestli poběží hokej nebo Esmeralda? ;) :D :D

Další odpovědi
ivzez

Je »luxus« mít doma více než 0 TV.
Já ji už několik let nemám a nechybí mi…

Drap

Nepovažuji to za luxus. Dnes už televizor nepatří mezi luxusní zboží. Každý si pořídí tolik televizorů, kolik potřebuje.

Kepler

Dnes už ne. Luxus to byl v dobách, kdy TV stála 15 000 při desetinových mzdách a dvou programech ČST. Dnes už to je v početnějších rodinách nutnost – ne kvůli množství programů (platí 20 x prd = pořád prd), ale proto, že se do toho dá strčit fleška.

Roman71

Mám dvě televize, koukám na ně každý den, občas je i zapnu.. To je luxus!

Programová nabídka vždy předčí všechna má očekávání, takže maximálně dvě hodiny sledování a vypínám TV. Nutno dodat, že obě TV za celou dobu takového „používání“ nachytaly víc prachu než televizního signálu.

aliendrone

ivzez >>> dal bych alespoň 5 palců (Také jsem objevil fakt, že nechat si vymývat mozek a ještě to platit – o lapači prachu nemluvě – je prostě nonsens!) ;) :D :D