Complex

Je Lídl opravdu správná volba – viz reklama?

Nejlepší odpověď
annas

Do Lidlu nechodím , „ale moji známí nakupuji v Lidlu“… také reklama, ale nevím, zda ještě platí. Jen mně utkvěla v hlavě.

Občas vidím,´ v TV, že nabízejí neznačkové oblečení a zda jsou jejich potraviny opravdu"správná volba",, netuším. Ceny jsou nížší, zřejmě nizkonákladové, ale neznám jejich srovnatelnost s jinými markety – stejné či různé druhy potravin. ,

Záleží na tom, zda zboží v letáku mají po celou dobu nabídky, nebo jen pro nalákání zákazníků, aby koupili třeba i něco jiného,.

Zda j jsou Lidl, Penny, Albert či levná Billa „správná volba“, záleží jen a jen na vás.

Další odpovědi
Drap

Na reklamu nespoléhej. V jistých případech i Lídl může být správná volba. To musíš zvážit sám.

ivzez

Pro ty, na které reklama cílí, určitě ano.

aliendrone

No, pokud jinak nedovolí situace… Ale Lidl je pro zoufalce (Norma, Penny také). O něco lepší je Kaufland, Albert. Billa a Tesco (myslím tím VELKÉ, ne ty „minimarkety“) jsou standard, nejlepší je ale Globus a Makro. Můj osobní žebříček.

Mp2

Já Lidl, Penny a Billu považuju za obchody malých mést, určený na kazdodenni nákupy…

Mám problém, kdykoliv do takověho obchodu vejdu vůbec nakoupit.. Jsou to spíš úaporné nákpuy, protože například Lidl prodává úplně jiné značky, než na kterě jsem zvyklý. Chutná to jinak a proto tam tyto produkty nekupuji.

Poslední nákup v Lidlu mě přišel na 109 korun.. V podobě pečiva a pití.. Ne že bych šetřil, ale ten výběr a prostředí mi nesedí..

Osobné preferuji Albert, Kaufland a Globus…
Tesco beru jako nouzovku..
Nakoupim vždy na 2–3 dny..
Pekárnu, řezníka, lahůdky mám za rohem a tudíž tyhle produkty nemusím ninde kupovat..

Pravdou je, že Tesco a Billu mám 400 metrů.. Ale raději jedu každé 2–3 dny 20km do Alberta..

Dochy

Nevím, reklamu jsem neviděl. Co se týče techniky – mají tam některé slušné věci za tu cenu, ale některé jsou… mno dobrý nápad, dobrá cena a pak člověk zjistí že 10 korun ušetřili na nějaké úplné ptákovině, a tím z obstojného výrobku udělali kšunt ☹