Kepler

Je libo jarní chvilku poezie?

Pláče malý Davídek: já chci taky covídek!
má ho snad každý trouba, ať je to i má chlouba.
Matka sklesle povídá, je jí líto Davida:
Šance je už zmařená, hračkářství jsou zavřená.
Dobrá, skočím do Kauflandu, snad tam něco zdarma nandu.

Krásné zážitky v začínajícim jaru přeje Kepler.

Nejlepší odpověď
dudu

Pozor! Nemůžeme věřit všemu, co říká vláda.
Oni tvrdí, že při nákupu potravin stačí mít jen roušku a rukavice. Tak jsem tedy takto vybaven vyrazil do obchodu a okamžitě na mě zavolali policajty. Všichni ostatní totiž měli na sobě i košili a kalhoty…

Další odpovědi
dust8

Na to mě právě napadlo sousloví:

Covida má každý rád. Je to přece kamarád!

Kelt

Jednou v březnu časně zrána přijel Franta od Milána
ten lyžař se s námi vítal a do hospody pak zavítal
už je to týden a my koukáme do holých stěn
hážeme si korunou, kdo dnes půjde ven
nemáme moc roušek, ale každý si dá doušek
ta devatenáctka Kovidová, to je dobrá baba
díky ní je rodina celý den doma.
Březen do domu vlezem, duben ještě tam budem.

marci1

Slyšela jsem, že máme opatřit roušky i domácím mazlíčkům. Kdo nešil roušky pro hejno neonek, neví co je krejčovina. Krásné jaro. 🙂

Kepler

Naštěstí to mazlíčci nepotřebují, ani rybky neonky. Ale vybafl jsem na disciplinovanou babu s rouškou, která venčila pitbula: ten košík na tlamě je hodně špatná rouška! Úplně jsem ji na chvilku vykolejil. Ale nakonec se přece jen zatlemila 🙂

Kepler

dudu: 🙂 Fakt jsi mně dostal! Ta naše vláda je opravdu matoucí. Ti policajti asi měli uniformu jen proto, že jim to předepisuje výstrojní řád.

dudu

Jste z toho všeho smutní? Nezoufejte!
Namočte si roušku do toluenu a bude to vaše nejhezčí životní procházka

Kepler

Taky dobré! Jen aby ten trip nebyl zároveň poslední… Zapomeneš že máš roušku a budeš si chtít zapálit cígo. Sláva Soptíkům!