Spartaboy

Je-li úplněk v 17:58, znamená to, že v 17:59 už můžu začít depilovat, samozřejmě pokud není měsíc ve Lvu nebo Panně?

Odpovídejte pokud tomu rozumíte a nechcete se jen vysmát něčemu co je podle vás nesmysl. Děkuji.

Je-li úplněk v 17:58 znamená to že v 17:59 už můžu začít depilovat? Samozřejmě pokud není měsíc ve lvu nebo panně.

Odpovědi
nyjono

Depilovat můžeš kdykoli. Osobní zkušenost je taková, že rozdíly v čase provádění depilace jsou nepatrné. Tedy vliv měsíce je opravdu minimální a v praktickém využití nevýznamný.
Také je potřeba podotknout, že se nejedná o přelomový okamžik. Je to pozvolná změna, takže být tebou nečekám 1 minutu ale třeba hodinu nebo několik hodin.
Určitě je vliv měsíce poznat třeba na zahradě při sázení a zalévání.

da ny

Podle našich předků a Luny jsou nejvhodnější dny pro depilaci ve dnech Kozoroha. Podle měsíčního kalendáře.
Úplněk s tím příliš nesouvisí.
https://lunarni-kalendar.najdi­se.cz/
Vhodné dny byly 1. a 2. 8. Další vhodný termín je 28. a 29. 8.
Dále viz. Lunární kalendář 2020