orestez

Je-li mým úkolem pomáhat, ne škodit, jaké zaměstnání, profesi bych měl preferovat?

Odpovědi
Kepler

Asi dělat funebráka, ten mrtvému už neuškodí. Může maximálně okrást jen pozůstalé. Jinak mě žádné jiné povolání momentálně nenapadá, u každého se dá vědomě, nebo nechtěně šlápnout vedle.

Jiří Bohumil

„Pomáhat a chránit“. Kdo to má na autech? Ale jestli je to tak vždy a opravdu, to by bylo na diskuzi. 🙂

Klaproth

Jdi do politiky.

orestez

Kepli, zakopávat bych tě nechtěl.

Kepler

🙂 ani bys nemusel, konkurence pohřebáků je velká a doslova se perou o každou mrtvolu. Tak založ Stranu mírného pokroku v mezích zákona a udělej si politickou kariéru. Vlastně nebudeš dělat nic a tím pádem ani nikomu neuškodíš.

orestez

SMP, to patří do kategorie neziskáčů.

Kepler

To jo, ale aspoň by se zapsal do povědomí voličů a časem by ses stal populárním. Božský Kája dodnes z toho žije…Vlastně taky nikomu neublížil, maximálně někdo vyhodil rádio oknem.

orestez

Žít pro popularitu? Snad stačí zvednout babičce kabelku.