Je lež, hrubost, hulvátství, samochvála, nepochopení, lenost, neznalost…důvodem rozvodu manželství po 29 letech?

Jugare, ne, mne se to netýká, já mám spokojené manželství už 39 let a věřím, že bude pokračovat.

Zajímalo by mne, zda může takový člověk po této době v manželství, najít další partnerku, příští oběť?
Chtěl jsem jen naznačit jistého člověka, který píše:
„Osobně jsem žil s ženou 29let,mám syna 29let,2 krásný vnučky,ale vše skončilo fiaskem… a ted tu novou lásku prožívám jako nikdy jindy.nechtěl jsem zůstat na kolena sám,
Stalose vám něco podobného v životě?díky za příspěvky“.

Tak co, může?

Nejlepší odpověď
fcoop

Každý z termínů – tedy lež,hrubost..­......atd....­... je sám o sobě důvodem vyrazit s dotyčným(ou) zavřené dveře........­..........když se překročí ta slavná hrana.

Má to háček........­..........prud­ce by vzrostl počet osamělých.

Další odpovědi
ivzez

Lež, hrubost, hulvátství a lenost ano,
samochvála, nepochopení, neznalost někdy také
(obzvláště když se sejdou s předešlými).

Pokud by se uvedené vlastnosti sešly u jednoho člověka,
překvapilo by mne spíše, že manželství vydrželo tak dlouho…

______

Reakce na doplnění otázky:

Šanci má každý. Jen je otázka na jak dlouho…
Pokud by dotyčný nezměnil své jednání/chování, mohl by v případě
dostatečného finančního zabezpečení zakotvit u některé zlatokopky.
Bez finančního zázemí jen než jej nová známost prokoukne.

Drap

Ano, i to může být důvodem. V každém případě je taková osobnost skvěle připravena na vstup do politiky.

Mc Merkurion

jde o jiné: bohužel se dotyčný opravdu zamiloval,a pak hledá důvody,proč opustit stávající vztah >>> sice se říká,že když naházíš všechny ženský (je demokracie tak: mužský…) do jednoho pytle a zatřepeš,tak ta (je demokracie,tak: ten…) je pravý(á) … jinak ti neodpovím,jsem šťastně ženat již hodně let,a přestože potkám mladý,krásný baby,tak ta moje je nej a je mi u zádele co si kdo o ní (mý ženský) myslí…láska i hory přenáší…

marci1

Samozřejmě, že ano. Myslím si ale, že ta „nová láska“ mu dá co proto a je velká chyba, že manželka jej přijme zpátky. 🙂

zjentek

po 29 letech a ty sis toho všimnul až teď? Hele, v klidu bych jí omezil alkohol a cukr a kdyby ani potom nezačala být znovu „hezká“, tak pak bych hledal stopový prvky, kterých se jí nedostává, ale bude to mravenčí práce, na to se připrav. No a pokud je to naopak a tvá milá tě skrze popsaný vlastnosti opouští, tak viz recept v mý druhý větě příspěvku ..ať to dobře dopadne, zlom vaz.

anonym

Nepochopení bych z toho vyjmul,pochopit se můžete až déle,neznalost to samé.
Učit se má člověk po celý život.
Ale 29 let je dlouhá doba,doufám,že se to netýká tebe.
Nevím co je na tom špatného.
Někdy to prostě tak je,že ti život ukáže jinou cestu chlapče.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/verite-v-jinou-lasku-po-dlouhodobem-manzelstvi#dis­cussion

lota

Ano. Ale jinak smysl příspěvku úplně nechápu – asi mi něco uteklo.

annas

Ad jugar

Nerozumím fromulaci: „pochopit se můžete až déle“.

anonym

annas, on nebude chápat snad nikdy.

anonym

On ten život je docela krátkej,když pak zjistíš,že jsi ho žil pro někoho zbytečně a nejdeš někoho,kdo tě opravdu pochopí.

anonym

Jak to myslíš, žít zbytečně? Co vzdělání, práce, vojna, rande, svatba, syn, vnoučata? Tomu ty říkáš, že jsi žil pro někoho zbytečně?

anonym

Zbytečně ne,to netvrdím.
Vše se prostě obrátilo jiným směrem,pochop to.
O tom ten život je,že se prostě něco někdy zvrtne a je po všem.
Přehodnotíš vše a zjistíš,proč ta minulost byla taková,když mohlo bejt jinak,ale to pak už nevrátíš.
Mám hubu nevymáchanou a vždy jsem pravdu říkal a pykal za ní a jinej nebudu,to fakt né.
Vše vidíš v mým nicku a za tím si stojím.
Je to asi tak jak píše Merkurion,ale dá se chvilku pozastavit,než se naposledním schodu nepo…
Mám ůžasný vnučky a ty po nich toužíš,ale já zas nemám vnuka,ale netoužím po něm.
Každej máme něco jinýho,proto jsme lidi.

Mc Merkurion

Jugar,kdyby sme byli všici stejní,tak by na tom světě byla nuda (už nevim,kdo to řekl,asi já),ale jinak máš naprosto pravdu,život v p*deli,čas nevrátíš,zkuše­nosti,k ničemu > protože chybí dech…

anonym

Teď ti všechno věřím, jen ne tu pravdu. Kdybys nelhal, bylo by to jiné, lepší, ale tak…

Mc Merkurion

život je jak schody do kurníku: krátkej a posranej…

anonym

… já bych řekl jak záchodový papír- dlouhý, šedivý a naho*no!

Mc Merkurion

tak to pozor >>> já mám bílej,je krátkej > protože ho*no vydrží,no a s tím zbytkem souhlasím…

gagaga

ja to pochopila hned, ci je to inzerat :))
:p
ale mel by psat pravdu !

  • iv-

gagaga

ale ted ctu ..zeuz " nasel " ?
tak prosim o upresneni :)
abych se nehlasila zbytecne

  • iv-

annas

Určitě upozorní na „fromulaci“. :))

briketka10

😁