FlAsh_7

Je levnější kolej, anebo na vejšku dojíždět?

Nejlepší odpověď
Edison

Tak podle poskytnutých informací si to musíš spočítat sám.

Další odpovědi
autacek

Podle toho, jak dlouho budete ještě jezdit za babiščino 25%.

Drap

Záleží jen na tobě a na tom co bude pro tebe reálné. Dojíždět každý den třeba 300 km by bylo asi obtížné.

Kelt

Srovnej si cenu kolejného a podle vzdálenosti si spočítej cenu jízdenky, ale uvaž kolik času strávíš v dopravním prostředku.

Arne1

Uvědom si, že rozvrh na vejšce nebývá v rozsahu 0800–1500, ale spíše v rozsahu 0700–2000 a dost často potřebuješ na laboratorních zadáních spolupracovat s kolegy. Takže dojíždění mimo pokrytí MHD je dost na houby.

Mc Merkurion

@autacek: … musíš do každý odpovědi cpát politiku ??? kdopak ti šlápl na kuří oko ??? copak jsi provedl, že tak brojíš ???

nyjono

Není to kuřím okem. Jsou to nesmyslné slevy, na které doplácí ostatní.

autacek

Ale, nikdo nic, nicméně jestli platím za cestu 100%, nebo jen 25% je pro rozhodnutí, co je výhodnější, dost podstatné. A takový socialismus tu snad nebude navždy.

Mc Merkurion

… je to všude, jen to chce čumět dál než do svý šrajtofle … a mimochodem, za pravicových vlád jsme platili poplatek u doktora, aby děti mohli jezdit do školy zadarmo !!! tomu říkáš demokracie a spravedlnost ???