Kepler

Je lepší zabarvit spodní prádlo leknutím, nebo …?

Doplňte…

Nejlepší odpověď
led

Vyprať špinavé prádlo je lepšie, než ľahnuť si do dreveného futrálu následkom ľaknutia pri stretnutí s aliendronom na Chodníku slávy.

Další odpovědi
aliendrone

To akože „pohnědit čiernu bielizeň“? Nebo (v případě žen) „lákat Drákulu“? Tywoe takové hlavolamy hned po ránu – ty chceš abych se z toho… prostě to vyzkoušel v praxi? ;) :D :D

aliendrone

led>>> Nějaké „leknutí při setkání s aliendronem“ prostě NEHROZÍ! Jednak proto, že má krása je TAK OSLNIVÁ, že byste oslepla už když bych se přiblížil (přesto stále ještě za obzorem), druhak proto, že aliendrone se přibližuje a útočí zásadně ze zálohy/zezadu atd., tudíž ho NELZE spatřit a to i v případě, že byste neoslepla mojí krásou. ;) :D :D

led

Ale Ripleyová tvrdí, že nebola oslnená, ale zdesená vašou krásou a nad vami nie je problém vyhrať.

Kepler

On je alien tak škaredý, že je až krásný. Však to znáte – jak to říkal Švejk o nějakém hafíkovi.