je lepší vše mít zabezpečené heslem?

Doplňuji:
tak to jo, to ja už viděl ledničku na klatku :D ale jinak mám počítač zabezpečen i do biosu aby se nějaký štoural neštoural v nastavení :D takže hned jak zapnu notebook tak naskočí modrá obrazovka zadám heslo, načte se windows a v zápětí to po mě chce další heslo :) samozřejmě všude mám jiné heslo :)

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě – zejména lednici a spíž…
;-D

Další odpovědi
zjentek

no jo, jenže kdybys manželce zahesloval kalhotky, tak by musela znát nějaký druhý, časem omezený heslo, třeba 40ti sekundový, kvůli čůrání ..rozhodně né déle :o

iceT

Ty brďo,co je to „klatka“?

Lamalam

Zaheslovaný bios je úplně k ničemu. Už jsi zkoušel, jak ti to heslo funguje po vyndání a opětovném vložení baterie do základní desky?