PetaKo

Je lepší vibrátor, nebo dildo?

Odpovědi
autacek

Nejlepší je skutečný penis.

Kryšpín

Vibrátor má větší výkon, nepřerušovaný, dlouhou výdrž, nekecá, neslibuje je okamžitě k dispozici, nešmátrá po jiné části těla a kdykoliv lze vypnout.

majki636

To záleží co upřednostňuješ … vibrátor má různé vibrační funkce .. kdežto dildo ne…

Cermak

Určitě vibrátor, ten má nějaké funkce, kdežto dildo ne. Je lepší když se podíváš třeba na www.e-kondomy.cz kde se můžeš podívat jak tady ty hračky vypadají a co všechno umí.

IvkaH

Super je to i to. S vibrátorem je větší zábava, víc možností.

GabulkaA

Za mě je lepší vibrátor :) Je to super, dildo je takový nijaký. Mám doma tento https://e-kondomy.cz/sa­tisfyer-pro-g-spot-rabbit a je to super naprosto :)

SuzanKa

Tak ten vypadá hodně dobře. Jinak ten shop je super, hlavně na lubrikanty. Ty tam mají teda fakt super.

Cizecek.M

My doma teda kombinujeme ten pro zuzeni vaginy a ten na delsi vydrz. A jako fakt paradickaaa :)

Lailinka

Jo, to je pravda… taky to tak děláme. A sex je fakt mnohem lepší :)

VanesskaMala

Zkoušela jsi nějaké speciálky? Třeba ty na zúžení vaginy?

Lurenka

No, já jsem si zatím koupila jen na stimulaci. Ale musím si nakoupit i další :)

quentos

autacek: na to se ale nikdo neptá.

RyuzakiKate

Mně se líbí zařazení do kategorie „Hobby“ :D