Avatar uživatele
Glondajka

Je lepší věštění z dlaně, numelorogie nebo z karet ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Agneta před 3549 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Vůbec nezáleží na metodě, ale na osobě věštce. Já je mám všechny za podvodníky, do jednoho. Kolegovi věštila kartářka, že zemře v 71 letech a machroval, že je vyhlášená. Umřel letos, měl 53.
Doplňuji:
Hlavně, že jí za to „věštění“ vysolil solidní „všimné.“

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Nejlepší je věštění z karet, musíš mít ale silné nervy neboť se tam třeba dozvíš o blízké smrti rodinných příslušníků…a pak se musíš domluvit s ďáblem, aby to vzal zpátky. Takže je to na tobě :DDD
Doplňuji:
Pořiď si tarokové karty, je jich 78. Ostatní účastníci zde jen varují před někým, což je mimo smysl otázky. Odkud chtějí vědět, že by tazatelka byla tak naivní a nechala si věštit za peníze, že? :D

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Veškeré věštění je třeba brát jen jako legraci. Vůbec nedoporučuji citlivější osobě, aby si nechala něco někde věštit. Je to tahání peněz za blbost, a navíc to člověka, který si věštbu bere za svou, může deprimovat. Vím o čem mluvím. Sám jsem kdysi jako študák zadarmo a podle mne jen pro legraci vykládal karty spolužačkám. A ne všechny to jako legraci braly. Hodně jich mne zastavovalo po pár dnech a ptaly se mne, co jsem jim navykládal. Nedoporučuji žádnou věštbu. Jediné co nyní trochu uznávám je astrologie. Ale výklad od opravdového odborníka astrologa, který je zaměřen pouze na naše dispozice.
Doplňuji:
Ještě doplňuji „Agnetu“. Pokud někdo vykládá svému klientu smrt blízského, či nějakou jinou tragickou událost, tak je to podle mne ho**do.

Upravil/a: suaeda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Osud je souhrn následků našich rozhodnutí.

Více zde: http://poselstvi-zivota.webnode­.cz/zakon-lasky/zakon-osudu/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.web­node.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Je věštění a věštění. Z čeho se věští, na tom nezáleží, to je jen divadýlko pro klienta.
Správný věštec z tebe vytáhne vše, co potřebuje vědět, ani si nevšimneš jak. A pak ti to, patřičně upravené, zase podá. Je to jako u psychologa – povídáš, povídáš, sama se vyléčíš (nebo jak to říct)… on ti to pak shrne a ty zaplatíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

To suaeda: astrologie je též pavěda – nedá se přece věřit v souvislost mezi narozením každého jedntlivce (ve stejnou dobu) a mezi nebeskými tělesy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

prominte, ale vsechno vyjde na stejno, jako kdyby jste si nechala vestit z penisu ..
ja si na to asi udelam take zivnost ..budoucnost pak vyvestim podle :
" vahy , sirky, tloustky ..ohebnosti..mek­kosti, tvrdosti ..zakriveni .., rovnosti..rychlosti ..
a to za rovnou petistovku..kdo mate zajem..piste sem !

  • iv-

před 3549 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

OK, za petistovku beru. Platis, doufam, hotove? :)

před 3549 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:))

před 3548 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Pardon, platite…

před 3548 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

neee, lulínka neukážu… 😁

před 3549 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

nedelejte zagorku.. !
takovej " poklad " to snad neni !
nebo ? :-p

před 3548 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Jj… platí „nebo“ !!! 😁

před 3548 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

jak pro které…nedávno jsem četla jak jedna uřízla právě zemřelému manželovi lulana(v nemoc­nici), už si na to přinesla z domova nůž (a jen čekala)ale byla přistižena. její odůvodnění: chtěla ho na památku. a to byla stará bába:DDD

před 3548 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek