Kepler

Je lepší udělat se předčasně v kánoi, nebo při sexu?

https://pixaba­y.com/cs/photos/ka­noistika-d%C4%9Bv%C4%8De-k%C3%A1noe-voda-1081890/

Nejlepší odpověď
marci1

Těžko říci, při cvaknutí na kánoi se můžeš utopit. Při sexu Tě zabije partnerka! 🙂

Další odpovědi
Kazatel

Nějak nechápu, jak se dá v kánoi udělat předčasně?

Jinak zůstaň v klidu, v Tvém případě bych sázel spíš na tu kánoj 😉

Arne1

No já bych se na to podíval úplně opačně.

  1. co se stane, když se vůbec neuděláš v kanoi ? Jsi v pohodě.
  2. co se stane, když se vůbec neuděláš v sexu ? Vůbec nejsi v pohodě !

nyjono

Myslím, že nejlepší bude se udělat v kanoi při sexu.

Kelt

Když se uděláš v kánoi, budeš vlhčí na větší ploše než při sexu. Ale budeš mít i jiné myšlenky a pocity.

aliendrone

Myslím, že pro tebe bude nejlepší si předčasně dát (s předstihem udělat) pod prděl pytlík/nočník, protože mám předtuchu toho, co přijde, až ti tuhle otázku smáznou. Úklid pak bude MNOHEM JEDNODUŠŠÍ! ;) :D :D

jirkajirka

Každý začátečník se udělá předčasně v kánoi i při sexu.

mosoj

A nejsi již dávno udělanej?

Dochy

nyjono: No fuj. Z toho šoku by člověk mohl mít i smrt. A což teprv žena…

(sorry ženský 😉 )

Dochy

Zdá se že admin uznal že daná otázka není zas až tak závadná 😉 Gratuluju Keplere, díky Admine 😉

Kazatel

Tady si otázky hrají na schovávanou 🙂

Kepler

Kazatel: ve vodáckém slangu udělat se znamená převrátit se. Lze to i předčasně, ještě daleko od cíle.

Dochy

Popravdě nechápu kdy má být ten správný čas na udělání se v kánoi. Já to bral vždycky jako předčasné.

Teda až na jednu vyjímku. Pohádali jsme se se ženou na Nové řece (široká a rovná dálnice, není tam nic záludného co by člověka mohlo nějak překvapit a vést ke cvaknutí). No a hádali jsme se tak intenzivně že jsme nějak přehlédli ten spadlý strom, který zasahoval tak do třetiny koryta a který všichni ostatní viděli minimálně 10 minut předem a bezpečně jej objeli. Tak tehdy jsem si říkal, že nás to mohlo zchladit klidně i o pár minut dřív 😉

Kazatel

No nejsemsi tak úplně jist, jestli je cíl se s kánojí udělat, asi tak, tedy předčasně nepředčasně. Ale s takovou šťabajznou jako na fotce bych to riskl i v kánoji.

zjentek

Chápu tak, že při předčasným „udělání se“ při sexu je nutný se okamžitě převrátit!

Kepler

To už může být pozdě, ale můžeš to stihnout… nebo ne. Teda radši bych se udělal v kánoi.

Kepler

Udělat se přečasně při sexu je genderově nevyvážené. Jak k tomu přijde chudák holka? Ještě by tě byla schopná obvinit ze znásilnění 🙂