Elile

Je lepší spát v..

.. kalhotkách nebo bez + pyžamo?

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží zda se jedná o muže či ženu.Pro ženu je pohodlnější a zdravější noční košile,samozřejmě bez.Pro muže -když už se rozhodnou spát v nějakém nočním oděvu,tak také určitě bez. V současné době hlásí velký návrat (a prý s velmi vzrůstající oblibou) pánská noční košile…:D

Další odpovědi
muhamed

nejlepsi nahej

Rocker

Už od 13 let spím nahý,příjde mi to nejpohodlnější­.I pod stanem ve spacáku.

hanulka11

pokud bych si brala pyžamo ,tak samozřejmě bez kalhotek

Michal Kole

V létě nahý, protože se zpotíš

v zimě lze spát ve spodárech, v tílku a ponožkách a teplákové soupravě a ještě se někdy klepeš zimou zvlášť když máte dřevěný zprohýbaný okna a táhne s nimi a topení nemůže fairovat naplno, kvůli ekonomické krizi.

quentos

rozhodně bez. Ať už v pyžamu nebo nahý. Spodní prádlo vytváří v noci těsné prostředí pro pohlavní orgány a mimo jiné svádí k masturbaci (což by ještě byla ta lepší stránka ;{)> pro ty z nás, kteří spí při otevřeném okně, je noční košile / pyžamo bez spodního prádla nejlepším řešením.

ReHu

Pokud máš v noci pyžamo, kalhotky jsou navíc. Jsou zbytečné.

Efchen

s kalhotkama a ve volném tričku.