Gestas

Je lepší si koupit Škodu Rapid v plné výbavě, nebo Octavii ve výbavě základní (stojí to plus minus stejně)?

Odpovědi
Kepler

Pokud oželíš větší kufr, jdi do Rapidu. Mně osobně se více líbí, zvláště verze s prosklenou střechou. Oktávka je už taková moc okoukaná.

Muffz

Když vynechám přednášku o tom, že je koupě nového auta hloupost, tak bych šel do plné výbavy. Zvlášť když je Škodovka expert na to, že v základní výbavě není prakticky nic.

orestez

Zadní okno Rapidu je úzké, skoro nic přes něj není vidět.

Hlada

Kdyby na tuto otázku existovala jednoznačná odpověď, druhé auto by se nevyrábělo. Osobně preferuji koupi staršího auta vyšší kategorie. Výbava není rozhodující.