Je lepší se oženit až na stará kolena, nebo prožít suverénně bohémský život starého mládence s milenkami, či zůstat sám?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jaký si to uděláš, takový to máš…Někomu to vyhovuje, jinému ne, někdo se neožení nikdy. V praxi to ale probíhá tak, že bohéma dříve nebo později nějaká uloví, zvláště když je bohatý (aspoň trošku) a sám bohém s přibývajícím věkem pocítí, že to není to pravé ořechové a rozhodne se býti taťkou s rodinným zázemím. Ale proč ne, nejdřív se vybouřit a pak teprve hlavu do chomoutu. Nasekat aspoň tři sviště, vylepšit tak nepříznivou demografickou křivku a celospolečensky ti bude vše odpuštěno 🙂 Pak už jenom zasadit strom a postavit barák.

Další odpovědi
Drap

Každému vyhovuje něco jiného. Neni na to žádná univerzální rada

zjentek

Zní to jako totéž, otázka nedává moc na výběr ;)

Hlavní příčinou rozvodů je manželství.
A. Einstein

Anikitos

Asi podle toho jaký jsi… Třeba když toužích po úspěchu, tak platí to, co řekl Caesar: „Čím déle se člověk vyhýbá vlastnímu manželství, tím si tvoří bezpečnější předpoklady stát se velkým a slavným.“

mosoj

Samotu pocítíš až na stará kolena, tedy pozdě bycha honiti!!!! Do stáří je každý fořt.
Nějaká přítelkyně to nespraví, chybí vlastní děti!!!

Ve své okolí mám typický příklad. Žena , kočka po celý život. Po celý život vdaná s jedním mužem. Užívala si života, děti nechtěla, prý by si zkazila postavu. Dnes je jí 65 let muže má stále stejného, ale chybí jí vlastní děti a hlavně vnoučata. Jak se mně svěřila cítí se velmi osamělá i když sama není.

ivzez

Každému vyhovuje něco jiného.

Tomu, kdo sňatek odkládá až na stará kolena, hrozí,
že už vhodný protějšek nenajde.

zjentek

Keplere, ja cetl svine a tam jsou sviste, uf…