petka

Je lepší samostatná sušička nebo pračka se sušičkou v jednom?

Máte zkušenosti s pračkou kombinovanou se sušičkou?Není to poruchové nebo jinak závadné?Díky za rady.

Nejlepší odpověď
Lucijej

S pračkou a sušičkou v jednomsi pořídila jedna moje známá a při dlouhodobějším používání sušička měla tendece prádlo scvrákávat – během půl roku o jednu velikost. Osobně bych doporučila komplet pračka a sušička – každá zvlášť, ale dají se zabudovat na sebe (do výšky), takže v koupelně pak nezabírají tolik místa.

Další odpovědi
Jikra

Jestli toužíte po sušičce tak si pořiďte samostatnou ale pozor s tzv. tepelným čerpadlem.Mají mnohonásobně(3–4×) menší spotřebu než klasické samostatné i kombinované. Ovšem bude muset pořádně zatřást prasátkem.

Zdroj: http://www.zbo­zi.cz/?q=su%C5­%A1i%C4%8Dka%20pr%C3%A1d­la%20s%20tepel­n%C3%BDm%20%C4%8Der­padlem&typ=mix­&seradit=nejlev­nejsi&po=4

Dyoooogre

Lepší je normální pračka. Kombinovaná je výhodný v omezených prostorech atd. Finančně je to sice výhodnější, ale v dlouhodobém horozontu je stejně mnohem neúspornější.
Více o tomto třeba tady: https://www.a­recenze.cz/prac­ky-se-susickou/#dohromady

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.