Miroslavst

Je lepší realita nebo jen simulace letu na Mars? Šli byste do toho, jaký vliv by to na vás asi mělo?

Byla provedena simulace letu na Masr. Zůčastnili byste se ji? Co myslíte mělo by to vliv na vaši posychiku nebo byste to dostáli až do koce?
Je lepší vyzkoušet simulaci nebo rovnou poslat kosmonauty do vesmíru?

http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/225027-simulace-cesty-na-mars-vrcholi-po-sedmi-mesicich.html

Nejlepší odpověď
anonym

do simulace bych šla,ale doopravdy ani omylem,na moji psychiku by to vliv nemělo,zešíleli by ze mě ti ostatní

Další odpovědi
tom004

Simulace vás naučí řešit určité situace,osvojit si potřebné návyky a určitě spoustu jiných věcí.Ale vzbudí ve vás určité pochybnosti,umocní strach z neznámého,reálnou možnost,že se nevrátíte ap. Já bych do toho šel raději,jak se říká, „naostro“.Zvědavost je dost silný motiv.

poa.li

Do té simulace bych šel… Asi bych si tím tak yčástečně odpočinul od tohohle „normálního“ světa.

led

Je lepšie si najprv nacvičiť, potom ostrá ide ľahšie.
Tá simulácia ale bola nedokonalá, nemali tie najtvdšie podmienky. Chýbala tam žena. Ja!. To by mali tie správne drsné podmienky. 🙂