bauerlukin

Je lepší protahovat se ráno, nebo večer před spaním?

z hlediska dobrého spánku, díky předem za odpověď

doplnění: často se protahuju večer, protože mě bolí celé tělo

Odpovědi
Kepler

Já tedy praktikuji obojí, tělo si o to přímo řekne. Velmi dobré je cvičení tai-či.

marci1

Z hlediska spánku večer. Nejlépe však ráno a večer přiměřeně „ztuhlosti“ těla. 🙂

GM

Spíš ráno. Protahováním se aktivní svaly.

Kelt

Protahovat se můžeš kdykoli. Je to celá věda. Něco je lepší ráno, něco večer. Je rozdíl, když se protahuje sportovec při tréninku, nebo ten kdo seděl u počítače a vše ho bolí.