Je lepší položit 5 samostatných otázek nebo těch 5 otázek napsat do 1 otázky (založit jen jeden příspěvek)

Nejlepší odpověď
Deli

Pokud se v první otázce budete ptát na věc A a v další na věc B, rozdělte to do více otázek.
Pokud se ale ptáte na věc A a další dotazy jsou k tomuto tématu doplňující, napsala bych to dohromady.

Další odpovědi
Drap

Pokud se bez problémů dá odpověď vyjádřit v jedné, tak je zbytečné jich dávat 5. Ale to musí posoudit zsdavatel sám

anonym

Je tu ovšem ještě jedno opomíjené hledisko.
Pro tebe, jako anonyma, jemuž nejde o body je výhodnější kumulovat
a v jednom se dozvědět co nejvíc.
Kdežto registrovaní mnohdy i účelově kouskují a nastavují založené téma, protože jsou motivováni počtem palců.

hanulka11

myslím, že je to na tvém rozhodnutí

terry

Podle toho, jestli se otázky týkají stejného či podobného tématu nebo ne.

led

Ak vám nezáleží na bodoch, ale odpovediach stačí do jedného príspevku položiť viac otázok, prípadne ich oddeliť číslicou alebo písmenom.
PS.
Lovci bodov hovoria: 1 otázka=1 príspevok