_136

Je lepší platit nebo kupovat zboží na dobírku nebo přes bankovní převod?

Jaká je tímto jistota ze když zaplatím za zboží předem zasláním peněz na bankovní ucet ze mi zboží prijde takové jaké jsem si objednal a nestanu se oběti podvodu než kdybych si objednal zboží přes dobírku?

Odpovědi
nyjono

Jiná odpověď

Všechno záleží na prodávajícím. Jak moc je nebo není spolehlivý.
Při bank.převodu ti zboží nemusí dorazit, při platbě dobírkou ti může přijít třeba zabalená cihla.
Jediná možnost je kupovat v ověřených obchodech.

Lgee

Dobírka

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.