Frogman

Je lepší Pectol nebo Coldrex?

Mám na mysli pastilky na bost v krku. Pectol (cca 15 kč), Coldrex (cca 85 kč).
Který je účinnější? Nebo jsou účinné stejně, pouze se Coldrexu platí značka?

Doplňuji: Dobře, vyzkouším Stopangin, díky.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Už to tu bylo dnes psáno. vykašli se na pastilky a kup si Stopangin ve spreji, každý den si stříkneš párkrát do krku (doporučuji se předtím vyčůrat, protože okamžitá bolest na zanícený krk je opravdu velká, ale trvá jen pár vteřin, 3 – 5 vteřin) a během 3 dnů můžeš být zcela zdravý.:-)

Další odpovědi
marci1

Mám také osvědčený sprej Stopangin. Stačí použít při sebemenší bolístce a máš klid. 🙂

mosoj

Účinnější je kloktadlo.