Je lepší Ožujsko nebo Karlovačko pivo?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Karlovačko je lepší, to druhé je taková kalná voda. Pivo to moc nepřipomíná:-)
I to Karlovačko je nic moc, ale v tom horku, pokud si nevezeš od nás vlastní, se to pít dá.

Doplňuji:
No a u nás se pije hodně Radegast, tež je dobrý:-)
Poslední dobou mají v knajpě na výběr, čepují i Plzeň, Svijany a někde dokonce i černé:-)

Další odpovědi
JájsemRaibek

Bohužel to první neznám a to druhé jsem myslím jen slyšel. Mně je celkem jedno jaké pivo si dám, stačí tak jedno dvě.

ReHu

Plzeň nebo Kozlík.

Löwe

Úplně nejlepší je nepít žádný alkohol.

gecco

Budvar, Svijany, Bernard – asi tak v pořadí…
😁

Luxx

Radegast

anonym

Ožujsko nám někdo přivezl jako velkou vzácnost, kdyby mi to nebylo blbý, tak tím napojím slimáky ve skleníku, druhý neznám

anonym

Díky, kliknu ti palec u jiné odpověďi.

zzzlatokopka

Ožujsko to už vypadá jak voda z pračky po teplákách:-DDD

Na letošní Karlovačko už se moc těším:-)))

anonym

😁 zzzlato, dyk jo 🙂

anonym

moje odpověď zmizela, nevadí, dnes mě nenaštve nic a nikdo 🙂 ten avatar není sprostý, není to kosočtverec, je to spíš šišoid 🙂

anonym

nezmizela, je tam, spletla jsem si ty tvý otázky 😁