Rokio

Je lepší na hubnutí posilování, nebo procházky městem?

Naše rodina má doma „malou posilovnu“. Vlastníme orbitrek, rotoped, dva páry činek, kruhy a péra. Posilování mě ale tolik nebaví, protože se přitom hodně potím. Raději chodím na procházky městem.

Myslíte si, že když denně ujdu pár kilometrů, je to na hubnutí efektivnější než posilování?

Nejlepší odpověď
Edison

Na hubnutí je nejepší správně žít!

Další odpovědi
zbyndo

Je jedno,akú robíš aktivitu, záleží, koľko energie vydaš,a koľko prijmeš.Ak vydaš viac,ako prijmeš,chudneš­.Samozrejme rýchlejšie to ide pri náročnejších aktivitách