huxa

je lepší motorku 125 ccm koupit v bazaru než novou?

Nejlepší odpověď
Illines

Na to bych moc nesazela, kdysi jsem si koupila Jawu 250 toje uz davneji a moc jsem nepochodila.Jsem motorkarka a radsi vzdy novou a se zarukou.Nevim ,treba jsem mela smulu jen ja.

Další odpovědi
hanulka11

to je zvláštní otázka , jasně že je lepší nová věc …pokud máš na novou ,kup si raděj novou

www

Pokud ji chceš na intenzivní využívání, šel bych raději do new mašiny.

mojitek

Nová je jasněže lepší.Ale tobě jde asi o peníze,viď? No ani z bazaru bych se nebál,vem s sebou někoho kdo tomu rozumí a jdi do japonce.Nevím jaký styl ti vyhovuje,ale třeba 125ccm Suzi DR je naprosto skvělá.Spolehlivý 4 takt,max 100 km/h.Ale u ojetiny je co kus to originál,nejde anitak o to jak je mašina stará,ale o to jak se k ní předešlý majitel choval.Já kupoval vždycky hodně starý mašiny,a ani 25 let stará mašina není problém.Těch bazarových motorek je hodně v nabídce,takže se dá smlouvat a vybírat.Ale jak píšu,vem někoho kdo tomu aspoň trochu rozumí.