Rokio

Je lepší Miloš Zeman, nebo Václav Klaus?

Dva političtí velikáni proti sobě

Nejlepší odpověď
quentos

Opět nelze jednoznačně odpovědět a stále jste se nenaučil vylučovací způsob.

Další odpovědi
anonym

Pro mě je lepší prezident vulgární, který ale mluví doma, než prezident zloděj, který pero krade před televizníma kamerama.
Ale ještě nevíme, jestli dá na konci volebního období amestii svým kamarádům a zlodějům, jako to udělal minulý prezident.
Takže ještě nelze jednoznačně odpovědět.

palmal

Jak v cem. Napriklad na tenis a lyzovani bude lepsi Klaus.

Lamalam

Lepší v čem?

talka

Každý člověk má jisté klady a zápory různých hodnot/vlastností, což se těžko zvažuje.

anonym

VK jsem neměl rád a M.Z. je zvláštní figurka. Jako prezidenta bych si přál ženu (ne tu svojí) 😁

Kryšpín

Jednoznačně pan Klaus, na počátku 90 let vytvořil prostor pro neviditelnou ruku trhu a na pět minut tmu, tím začala výroba českých kapitalistů a začali se rodit milionáři. Navrhl rozdělení státu s Mečiarem, vládl také poslanecké sněmovně kde se rozhodovalo s přeběhlíky o jejich moudrém přesvědčení. Zažil při začátku rozpadu modrého ptactva v roce 1997 tak zvaný Sarajevský atentát. Poté provedl opoziční smlouvu se Zemanem a byl založen spolek modrého a růžového ptactva. V roce 2003 za pomocí rudých Uljanovců byl opětovně zvolen a umožněn mu pronájem Hradu na další období. A na závěr provedl kvalitní amnestii a tím zastavil soudní procesy.