dgfdgf

Je lepší Firefox, nebo Opera?

Nejlepší odpověď
jpau

Trochu poopravím Tvoji otázku: Je lepší FireFox, nebo Chrome?

Proč jsem poopravil Tvoji otázku? Protože Opera nyní již používá stejné renderovací jádro Chrome.

Jinak osobně si myslím že FF, protože má xul, díky kterému je lepší integrace doplňků apod. Na druhou stranu FF se připravuje tento systém (v řádu „pár let“) opustit a přejít na systém z Chrome… No a pak už to bude jen o tom, kdo má lepší renderovací jádro a interpret jvs. Podle mého názrou asi FF, ale je to subjektivní.

Další odpovědi
Lamalam

Nevím jak ve Win, ale v Linuxu jedině FF.