Je lepší elektrická hřbitovní svíčka nebo klasika vosk, knot a oheň ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

počasí je odolnější elektrická svíčka nesfoukne ji vítr-
jinak není myslím nad klasiku, protože to je takové to klasické uctění památky a říká se ,když se posvítíplamínkem … duše mrtvých se vrací

Další odpovědi
terry

Dávám přednost klasice, ale na některých hřbitovech je v letním období, v říjnu by mělo končit, zakázáno zapalovat klasické svíčky, takže ty el. je mohou nahradit.
Výhodou je to, že svítí delší dobu než klasické.

Klasika

pokazdejinak

aby vám tu elektrickou brzo někdo neukradl… :( aspoň u nás jsou bohužel krádeže květin, váz a všech možných světýlek dost časté :/