DusanOrlik

Je lepší dotykový mobil než normální s tlačítkama?

V čem?(cena,de­sing,příslušen­ství,rychlost,spo­lehlivost,…) cokoliv a proč

Nejlepší odpověď
www

Jak pro koho. Chytré mobily dotykáče jsou většinou vyráběny primárně pro připojení na internet a tím pádem umí spoustu věcí právě právě pro toto . Pro mne složité a zbytečné, na netu jsem i s obyčejným, byť bez „nadstandartních“ funkcí dotykáčů 😉

Další odpovědi
tom004

Je to věc,kterou si každý rozhodne sám.Já zatím dávám přednost klasickému.

Berušinka

Jsem „staromodní“ a mobil je pro mě přístroj s tlačítkama =D

kudm05s

Nokie dělá i alternativy, které jsou dotykovo-tlačítkové. 🙂.

arygnoc

určitě ne.

koupil jsem si dotakáč bez kláves a na některé hry (cesty jsou dlouhé) potřebuji klávesy, které nemám.

:(