Scratchy07

Je lepší chodit běhat (ráno) před snídaní, nebo po snídani?

Nejlepší odpověď
Lucie23

Rozhodne pred snidani.. Za prvé se Ti rozbehne metabolismus a za druhe s plnym brichen zjednodusene neni opravdu moc dobre jakkoliv sportovat

Další odpovědi
marci1

Záleží na tom, proč běháš. Snídá ( třeba banán + tekutinu ) ten, kdo běhá pro udržení kondice. Pokud chce hubnout, tak se před běháním napije jen vody a snídá po běhání. 🙂
Doplňuji:
http://fitnes­s101.cz/sila-ranniho-behu-171

zjentek

no, když se člověk zvedne z brlohu, něco by měl dát do žaludku, stačí třeba deci vlažný vody, nejlépe minerální a třeba lehce perlivý ..pak už si dělej co chceš, nikdo tě nenutí ani snídat

anonym

Před snídaní, každopádně.

ratava

Běžet hnedle po snězení opečené slaniny, míchaných vajíčkách a křupavých toustech asi není úplně to pravé ořechové, ale vyběhnout zcela nalačno po té, co tělo v noci spalovalo nemalé množství energie během našeho spánku, není taky úplně dobře. Doporučuje se proto před během alespoň díl ovoce, jogurtový nápoj (či jiný…), nebo cokoliv jiného, malého… A po běhu se klasicky (zdravě) nasnídat…
Každopádně- běžíte-li hnedle ráno zápřah v podobě x kilometrů, určitě se zhruba 2 hod před během řádně, ale opravdu řádně nasnídejte…

Jinak- běžet ráno nalačno je v podstatě stejné, jako když večerní běžec vyběhne po té, co za celý den v práci stihl pouze ráno snídani… to jen tak pro představu…

anonym

Já většinou běžím hned před snídaní.....
víš kam?

NelieM

Já běhám s prázdným žaludkem. Akorát se před tím napiju. Těch 20 minut co běžím to vydržím :)

Nerevarin

V podstatě je to jedno. Jen pokud bys běhal po snídani, tak je dobré až tak hodinu po jídle.
Pokud chceš běhat před snídaní, tak se musíš aspoň napít a doporučuje se něco malého sníst, aby tělo dostalo nějakou energii. Třeba banán apod.

Fitnesska

Určitě před snídaní. Dejte si alespoň 0,4 litru čisté nejlépe neperlivé vody a vyběhněte. 🙂

http://www.cvicime-jime.cz

lota

Před snídaní, dala bych si jen třeba sladký čaj, trochu…