e1232851@trb

Je lepší být tlustý nebo požívat potraviny s umělými sladidly?

ciste teoreticky :D je lepsí jíst cukry a být tlusný nebo jíst /pít potraviny s umělými sladidly a zvyšovat riziko vzniku rakoviny?

kdyz teda pomineme jist „cukry“ a cvicit :D

Nejlepší odpověď
Drap

Obě varianty nejsou nejvhodnější.

Další odpovědi
marci1

Lepší je nebýt „tlustý“. Jídlo a pití si člověk může osladit stévií (přírodním sladidlem). 🙂

mosoj

Cukry se většinou nekonzumují. Je to víceméně přídatná látka. Čistě teoreticky, nejhorší na tloušťku jsou tuky!
Klidně jez sladké, ale v rámci tvého kalorického příjmu.
Podle tebe mají všichni diabetici rakovinu ? Nic takového se statisticky neprokázalo.

Kepler

Nikdy nebylo klinicky ověřeno, že by prodávaná syntetická sladidla mohla způsobovat rakovinu. Já osobně sladím kafe jen uměle a přesto mám nadváhu. Problém je jinde a sice mezi Adidas a chodníkem. Není třeba cvičit, stačí chodit pěšky – ověřeno!

independent

Já jím cukry, necvičím a nejsem tlustý.

orwell

Buď jsi ještě hodně mladý, nebo máš kliku :)