hapiky

Je lepší být holohlavý než pokročile plešatý?

Nejlepší odpověď
Frontinus

Já jsem zvolil nulovou variantu účesu z praktických důvodů (jako student – žiletky byly levnější než holič), ale pak jsem měl pocit, že mám hlavu jako vajíčko. Takže jsem si nechal narůst vousy. Sám sebe moc neposoudím, ale přinejmenším nezpůsobuji pláč dětí ani plašení dobytka. Podle mě je holá hlava lepší než pět posledních zoufalých vlasů obtáčených kolem hlavy na způsob turbanu 😉

Další odpovědi
marci1

Holohlavý a vůbec nejlepší je: mít na hlavě vlasy. 🙂

Kepler

Než být trapně plešatý s přehazovačkou, tak jsem radši učunil radikální řez a ojel si celou hlavu na strniště. Ten přechod už pak není tak patrný. Remington je fakt dokonalý strojek…:-) Chvílema uvažuji o culíku vzadu, tam je ještě vlasů dost. Není ale dědek s culíkem trapný? Já fakt nevím.

iceT

Být pokročile plešatý a vypadat přitom jak Ondřej Hejma (čili mít čelo až na záda) asi není nic moc. I když to je ještě dobré, přehazovačka je už síla.
Jako ale pokud nemá muž zrovna šišatou hlavu, tak si myslím, že dobrovolně holená hlava je menší zlo.
Keplere, plešatej s culíkem jako Petr Janda kdysi, to sna ani ne.

anonym

Asi je výhodnější vytvořit iluzi že holá hlava je umělecký záměr nikoliv krutý nevítaný zásah kruté přírody 🙂 Takže než to mít „sem tam něco“ raději úplně do hola.

elkon

Když jsi plešatý, tak aspoň nějaké vlasy máš. Aspoň já to tak mám. Mám roky i vousy. Úplně holou hlavu nechci.

aliendrone

Tyhle problémy méně krásných, než jsem já nemusím řešit. Jednou jsem nejkrásnější a byl bych stále – i kdybych se (po předchozím propadu) vyškrábal ze samotného dna kadibudky! Jsem prostě ALIENDRONE! ;) :)

anonym

Zdá se být výhodnější vytvořit iluzi, že je holá hlava součást uměleckého záměru, spíš než přiznat, že jde o nevítaný zásah kruté přírody. Takže do hola 🙂