autacek

Je lepší být jednooký mezi slepými králem ?

Nejlepší odpověď
www

Lepší než co???
Nevím, proto odpovím podobnou otázkou:
Jaký je rozdíl mezi zajícem? 😁
A fčil mudruj, Víťo 😁

Další odpovědi
zjentek

no, na každý pád je dobré mít trochu více schopností, nežli stádo má. Když se o to jedinci ve stádu pokusí, je třeba jim to umožnit a být na ně hrdý a ne je odstraňovat. Vy lidé tomu říkáte pokrok ,)

Hakunamatata

Nikdy nemůžeš vědět, že ten jednooký to jenom nehraje a je přitom také slepý. A ten jednooký zase nemůže vědět, že někdo z těch slepých to nehraje a má přitom obě oči.
Takže moje odpověď zní, dělej, co se zdá dobrý tobě.

huxa

Králem ano, prezidentem nikoliv :)