Avatar uživatele
n_kodies

Je lepší bydlet na Moravě, nebo v Praze?

Je mi 17 a bydlím v Ostravě. Mám takový sen (až udělám školu) přestěhovat se do Prahy najít si tam práci a bydlet. Přece jenom je tam více možností práce a taky aktivit a zábavy. Moji rodiče o tom nechtějí ani slyšet, nedovedou si představit, že by za mnou museli jezdit takovou dálku atd… Mě to tam ale táhne, třeba bych si tam chtěla najít i přítele a bydlet tam napořád. Co si o tom myslíte:mám dát na rodiče a zůstat v Ostravě nebo se vydat za svým snem a po maturitě odjet do Prahy.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1586 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Proč se na to vůbec ptáš? Každému soudnému člověku je jasné, že Morava je bezesporu lepší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Nemám rád otázky typu kdo, nebo co je lepší? Sparta nebo Baník? Bydlet v Praze nebo v Ostravě. Musíš si položit otázku a hodnotit příliš mnoho, příliš málo,, příliš drahé, ale ve srovnání s čím. Myslíš si že tam ti pšenka pokvete? Doma máš podporu rodičů, jsi ve známém prostředí. No já si nedovedu, že bych s mokrým maturitním vysvědčením běžel na vlak do Prahy, abych tam byl co nejdřív, aby mi snad něco neuteklo. Co kdybys dělal vysokou školu a pak se rozhodl. A můžeš jí dělat Praze, No až něčím budeš, tak tě třeba rodiče podpoří. Ale zatím to nevypadá na uvažování mladého intelientního člověka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Z finančního hlediska je nejlepší pracovat v Praze a bydlet v Ostravě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Eh, z bláta do louže…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Zatím o tom přemýšlej a sni. Počkej po škole a pak se rozhodni. Budeš plnoletá a plně odpovědná za svůj život. Ale i ke svým rodičům, ale pouze svým svědomím. Rada se dycky hodí, rozhodnutí však je jen Tvoje věc. Se všemi svými důsledky. Pak je třeba si nestěžovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Drape, podívej se prosím na čísla nezaměstnanosti v republice. Kde se asi líp najde práce?

před 1586 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek