Avatar uživatele
pizlicka

je lepsi bohemia energy, nebo eon?

prosim osobni zkusenosti,a v cem konkretne je kdo lepsi,dekuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, tom004 před 4185 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Dobré ráno. Podle mne, je jeden za 18, druhý bez dvou za 20.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Jak na co. Jsou na to různé srovnávače cen, třeba tento:

Zdroj: http://www.ener­gium.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Beer4Real

Já jsem pracoval jako obchoďák u Bohemie a ještě jiné firmy necelý rok takže vím o čem to všechno je. Chodil jsem po domech a přesvědčoval lidi jak je to výhodné a kolik ušetří, ale pointa je v tom že bys musela mít docela velkou spotřebu abys vůbec poznala nějaký rozdíl. Např. v bytě to skoro nepoznáš, to by si musela bydlet ve velkém domě kde se dá hovořit o úspoře v řádech stokorun na vyúčtování. Bohemia energy není špatná firma, ale za mě bych ti poradil zůstat u Eonu kde máš lepší servis a nestrhnou ti například dvakrát zálohu v jednom měsíci jak se u Bohemky stávalo často.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Mám známou, která měla s Bohemia problémy s vrácením přeplatku. Nesnížili jí ani zálohy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Marpo

Já jsem měl vždycky za to, že když budu jakoukoliv věc brát přímo od zdroje, tak to budu za nejnižší cenu, ale opak je pravdou, takže já se přikláním k Bohemia energy, která s porovnání s tímto distributorem vychází levněji. Ukážou vím to i nezávislé kalkulačky, že to není výmysl. 

před 2121 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Martasko

Bohemia energy a to konkrétně cenově. S druhým dodavatelem jsem taky problém neměl, ale když je možnost dostat se k lepší ceně, tak je to asi jasný, pro koho se člověk rozhodne.

před 2772 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kórty

Osobně dávám přednost menší firmě s nižší cennou, než dotovat státní podnik a haldu lidí v něm. Já jsem u Bohemie a spokojen…

před 2817 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Krisák

já dávám přednost alternativcům, takže Bohemia Energy, přijdou mi levnější a celkově lepší, ale můj názor je hodně ovlivněný mojí zkušeností s tradičními dodavateli.

před 3108 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek