pizlicka

je lepsi bohemia energy, nebo eon?

prosim osobni zkusenosti,a v cem konkretne je kdo lepsi,dekuji.

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno. Podle mne, je jeden za 18, druhý bez dvou za 20.

Další odpovědi
beer

Jak na co. Jsou na to různé srovnávače cen, třeba tento:

Zdroj: http://www.ener­gium.cz/

Beer4Real

Já jsem pracoval jako obchoďák u Bohemie a ještě jiné firmy necelý rok takže vím o čem to všechno je. Chodil jsem po domech a přesvědčoval lidi jak je to výhodné a kolik ušetří, ale pointa je v tom že bys musela mít docela velkou spotřebu abys vůbec poznala nějaký rozdíl. Např. v bytě to skoro nepoznáš, to by si musela bydlet ve velkém domě kde se dá hovořit o úspoře v řádech stokorun na vyúčtování. Bohemia energy není špatná firma, ale za mě bych ti poradil zůstat u Eonu kde máš lepší servis a nestrhnou ti například dvakrát zálohu v jednom měsíci jak se u Bohemky stávalo často.

ReHu

Mám známou, která měla s Bohemia problémy s vrácením přeplatku. Nesnížili jí ani zálohy.

Marpo

Já jsem měl vždycky za to, že když budu jakoukoliv věc brát přímo od zdroje, tak to budu za nejnižší cenu, ale opak je pravdou, takže já se přikláním k Bohemia energy, která s porovnání s tímto distributorem vychází levněji. Ukážou vím to i nezávislé kalkulačky, že to není výmysl.

Martasko

Bohemia energy a to konkrétně cenově. S druhým dodavatelem jsem taky problém neměl, ale když je možnost dostat se k lepší ceně, tak je to asi jasný, pro koho se člověk rozhodne.

Kórty

Osobně dávám přednost menší firmě s nižší cennou, než dotovat státní podnik a haldu lidí v něm. Já jsem u Bohemie a spokojen…

Krisák

já dávám přednost alternativcům, takže Bohemia Energy, přijdou mi levnější a celkově lepší, ale můj názor je hodně ovlivněný mojí zkušeností s tradičními dodavateli.