VanEgg

Je lepší Avast, nebo AVG? (free verze)

Jaký antivir je lepší?

Odpovědi
Mahoney

Já používám avast a nikdy jsem neměl problém..

Mapel

Používám avast free a je bez problémů. Přešel jsem na profi a zablokovala se mi pošta, tak jsem ho odinstaloval a přešel zpět na free bez problémů.

Hykam

já bych doporučil MS Essentials, je také zdarma a výkonově o něm člověk vůbec neví, na rozdíl od Avastu nebo AVG

LuK4S3k CZ

Používal jsem odjakživa AVG pak vyšle jedna verze avastu a byla silnější a pak vyšlo AVG 2013 a teď je to silnější. Je to podle toho jaká verze je zrovna lepší. Ale víc lidí používá avast a já bych řekl že ten avast je možná trochu lepší.

Bedy

Záleží jak v čem, osobně si myslím, že jsou oba na stejné úrovni, ale asi bych se rozhodl spíš pro AVG, například i z jednoduchého důvodu – AVG nemusíte registrovat. Také má lepší antispyware ochranu. Proti tomu avast! má zas například vynikající funkci – tzv. boot-time-scan – umožňuje spustit kontrolu zavirovaného počítače ještě před úplným načtením Windows.

Já osobně lidem do počítačů instaluji Microsoft Security Essentials, protoe je taky zdarma, v češtině, ale hlavně protože je úsporný na výkon počítače a jednoduchý na použití a nastavení. Nabízí též solidní ochranu.

štamgast

AVG.