Axe

Je lepší 32bit Windows nebo 64bit Windows ?

Mám tuto PC sestavu:
Procesor: Intel Celeron E3200 2.40GHz
RAM: 2 GB DDR2
Grafická karta: NVIDIA GeForce 9500GT 512MB DDR2

Je lepší 32bit Windows nebo 64bit Windows ?

Nejlepší odpověď
Bedy

64bitový systém se vyplatí, když počítač má nainstalovaných 6GB RAM, eventuálně 4GB. Ale při 2GB je lepší volba 32bit.

U 32bitu je i výhoda v kompatibilnosti aplikací, přecejen ne každá aplikace dneska je 64bitová a ta zpětná kompatibilita tam není úplně 100% – některé 32bitové aplikace prostě na 64bitovém systému ne úplně dobře fungují.

Další odpovědi
Awe

Pro tebe určitě 32bit…64 bitovou verzi bych dal na 4gb RAM a více bez toho to stejně plně nevyužiješ

Swevalty

64 bitové systémy jsou dobré jen pro počítače které mají +6gb ram.
Pro tebe určitě 32 bitový.