Avatar uživatele
pesule

Je lék Tritace 2,5 mg dobrý a vhodný lék na šelest srdce psa?

Máme 4 letou fenečku westíka higland weit teriéra. Měli jsme jít na kastraci. Odběry krve byly v pořádku.Těsně před operací se zjistil šelest na srdíčku. Veterinář ji zkontraindikoval. Máme užívat týden lék Tritace a pak přijít na kontrolu. Pokud dojde k nápravě, mohlo by se pak operovat. Sdělte mi prosím na to svůj názor. Děkuji.

Zajímavá 0 před 1979 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Na to může odpovědět jedině veterinář. Jakýkoli odhad laika může být pro psa nebezpečný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Jestli Vám na pejskovi záleží, řiďte se radou veterináře a neriskujte
názory laiků z internetu. A pokud máte ohledně postupu pochyby, konzultujte
s dalším veterinářem, ke kterému se psem (ne přes internet!!) zajdete.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Moje žena, magistra farmacie, říká, že je úplná hloupost ptát se na to zde.
Nikdo z nás vašeho psa neviděl ani na obrázku a pokud je mi známo, tak tu není nikdo, kdo by se projevil jako doktor veterinární medicíny. A i kdybychom tu veterináře měli, tak těžko vám online bude ordinovat vlastní postupy postupy na základě informací, které tu předkládáte.
Jestli nedůvěřujete svému veterináři, změňte veterináře. Jestli mu důvěřujte, tak se neptejte a věřte, že pro vašeho psa dělá to nejlepší, co dovede.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pro některého psa ano, pro některého ne. V konkrétním případě to může posoudit pouze veterinář na základě vyšetření. Ani šelesty na srdíčku nejsou u všech psů stejné. Jakákoli jiná rada či doporučení by bylo hádáním z křišťálové koule.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Záleží na příčině šelestu. Mí 2 psi měli každý jinou.
Proto věř lékaři a neptej se zde, kde nikdo nemůže vědět víc, než ten, kdo psíka vyšetřil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Hodláte-li své zviřátko užívat k pokusům, zkoušejte klidně rtady z internetu. Podotýkám ale, že to je nelegální.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek