FlAsh_7

Je legální vyfotit něčí auto?

Je legální vyfotit něčí auto když se mi líbí a dát tu fotku někam na internet? (odstranění SPZ beru v potaz)

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tys OPRAVDU ještě nikdy neviděl třeba Google mapy? Tam je aut, že to nespočítáš. Dokonce jsem na mapy.cz našel v letecké fotce to svoje včetně mě, jak se k němu řítím. ;) :D :D

Další odpovědi
led

Pokiaľ tváre ľudí a ŠPZ, prípadne iné identifikovateľné osobné znaky ľudí a vozidla sú nečitateľné, je to v poriadku.
Kvalitná fotografia s identifovateľnými znakmi je vhodná len pre nezverejnené účely polície.
aliendrone, na Zemi, na rozdiel od Vesmíru, môžte od Google žiadať zamazanie tváre. Ale len v prípade, že nemáte akurát podobu Godzily alebo Predátora.

Drap

Pokud je na veřejném prostranství, tak lze. Neni to nic proti ničemu.

Rokio

Samozřejmě. Je to v pořádku.

aliendrone

led>>> Ó vílo křehká, zlehka a ladně tancující na mrtvolách dobrých mužů, na googlemapách nejsem, jsem jen na letecké mapě mapy.cz (a to z hodně velké výšky foceno, odhadem asi tak 300m), takže se nebojím, že by někdo mohl zneužít moji krásu např. k reklamním účelům. ;) :D :D

led

Aha… Tak to je ten fľak fialového mlokoidného telesa so žltými očami chŕliaceho čierny dym z chvosta

led

právo žiadať zahmlenie identifikačných znakov vašej osobnosti máte možnosť aj na mapy.cz

aliendrone

led>>> Nedivím se, že jste mě neomylně poznala, je to prostě DALŠÍ důkaz zneužívání nekalých prostředků a praktik na dobré muže (voodoo, spojení s pekelnými mocnostmi apod.)!

Nicméně ten černý dým… nějak si ho nevybavuji, ovšem jestli tam byl, tak nešel z ocasu, nýbrž z nosu a úst v důsledku nálezu „papírku za stěračem“ od městské policie. ;) :)

Vidíte? Měla byste zapracovat na modernizaci technologií, kdepak v dnešní době nějaká křišťálová koule a kuřecí pařátek! ;) :D :D