autacek

Je legální v samoobsluze neobsluhovat Romy?

Nejlepší odpověď
Drap

V samoobsluze se každý obsluhuje sám. Proto se tomu říká samoobsluha.

Další odpovědi
Kepler

Asi ne. Všichni jsou i v samoobsluhách obsluhováni u pokladen, takže pokladní by se jinak dopouštěla krácení tržby. Romové už dávno naznačili směr, kterým se obchodování má ubírat, tedy zaváděním samoobslužných pokladen, budiž jim za to dík. Neobslouží-li mě samoobsluha, obsloužím se sám. Přece nenechám jen tak propadnout možnost miliónové výhry v účtenkovce!

anonym

Není to legální. Nelze podmínit obsluhu rasou, národností či náboženským přesvědčením…

ivzez

Ano.
V samoobsluze je legální neobsluhovat nikoho.